Список депутатів Ободівської сільської ради 8 скликання

Грушко Віктор Олександрович

ПП "За майбутнє"

Громадянин України, народився 26.06.1985 р., освіта вища, безпартійний, головний інженер ТОВ АФ "Ободівська", місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Іванченко Людмила Анатоліївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 22.03.1986 р., освіта вища, безпартійна, фінансист Ободівської сільської рада, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Гудима Олександр Анатолійович

ПП "Українська стратегія Гройсмана"

Громадянин України, народився 03.02.1979 р., освіта  середня спеціальна, безпартійний, фельдшер АЗПСМ, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Катренко Лариса Олександрівна

ВО ПП "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 10.11.1965 р., освіта вища, член ВО ПП "Батьківщина", сімейний лікар, місце проживання: с. Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Пироговський Віктор Петрович

Самовисування

Громадянин України, народився 24.06.1970 р., освіта вища, безпартійний, Ново Ободівська СЗШ  I – ІІІ ст., вчитель трудового навчання, місце проживання: с.Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Бурдейний Олександр Дмитрович

ПП "За майбутнє"

Громадянин України, народився 30.05.1973 р., освіта вища, безпартійний, механізатор, місце проживання: с. Бережанка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Малюта Олександр Прокопович

ПП "За майбутнє"

Громадянин України, народився 21.08.1954 р., освіта вища, безпартійний, агроном ТОВ АФ "Ободівська", місце проживання: с. Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Драбанич Тетяна Вікторівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 13.02.1971 р., освіта вища, безпартійна, завідуюча ДНЗ "Росинка", місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Свирида Леся Василівна

ПП "Українська стратегія Гройсмана"

Громадянка України, народилася 27.02.1985 р., освіта вища, безпартійна, лікар-терапевт КНП "Тростянецька ЦРЛ", місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Ткач Руслан Миколайович

ПП "За майбутнє"

Громадянин України, народився 26.07.1984 р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: с. Мала Стратіївка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Тесмінецька Тетяна Вікторівна

ПП "За майбутнє"

Громадянка України, народилася 10.04.1978 р., освіта вища, безпартійна, головний бухгалтер ТОВ "Агроподілля", місце проживання: с. Нова Ободівка,Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Сутика Валентина Василівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 14.01.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, голова громадської організації "Життя та розвиток громад", місце проживання: с. Нова Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Бідюк Валентина Вікторівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 11.07.1964 р., освіта середня спеціальна,безпартійна, бібліотекар, місце проживання: с. Нова Ободівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Юр'єва Оксана Василівна

ПП "За майбутнє"

Громадянка України, народилася 19.08.1975 р., освіта вища, безпартійна, головний бухгалтер Верхівської сільської ради, місце проживання: с. Верхівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Войтенко Петро Васильович

ВО ПП "Батьківщина"

Громадянин України, народився 11.07.1967 р., освіта середня спеціальна, член ВО ПП "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: с. Верхівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Канюка Олександр Іванович

ПП "За майбутнє"

Громадянин України, народився 15.07.1973 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: м. Ладижин, Вінницька обл.

Хоменко Анатолій Артемович

ВО ПП "Батьківщина"

Громадянин України, народився 11.07.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Торканівський ФАП, місце проживання: с. Торканівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Назар Василь Федорович

Самовисування

Громадянин України, народився 11.09.1986 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, підприємець, місце проживання: с. Торканівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Лабенко Наталія Вікторівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 28.03.1996 р., освіта вища, безпартійна, лікар-інтерн, місце проживання: с. Цибулівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Гайдей Олександр Васильович

ПП "Українська стратегія Гройсмана"

Громадянин України, народився 18.02.1968 р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: с. Цибулівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.

Сокур Володимир Миколайович

ПП "Європейська солідарність"

Громадянин України, народився 02.02.1957 р., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: с. Цибулівка, Тростянецький р-н, Вінницька обл.