Вітання сільського голови Костянтина Ременюка з професійним святом - Днем бухгалтера !

Дата: 16.07.2021 10:25

Шановні бухгалтери!

Від  імені Ободівської сільської ради прийміть  вітання з нагоди професійного свята.

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Робота  працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок  будь-якої організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої  належної роботи  неможливо досягти подальшого розвитку економіки громади та держави загалом.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості  у своїх силах.

Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю!

З повагою,

Сільський голова                                                                                           Костянтин РЕМЕНЮК