Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 13.09.2021 16:47
Кількість переглядів: 328

Сьогодні о 14.00 год  відбулося засідання  виконавчого  комітету Ободівської   сільської ради. На порядок денний було винесено питання:

-  Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін до рішення 3 сесії Ободівської сільської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про  бюджет Ободівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

- Про затвердження проектно-кошторисної документації проєкту «Реконструкція котельні  комунального закладу «Ободівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Ободівської сільської ради  по вул. Дружби 1  в с. Ободівка  Вінницької області».

- Про  визначення відповідальних осіб та затвердження складу робочої групи, на яких покладено обов’язки з визначення потреб населення у соціальних послугах  та розробці «Соціального  паспорта  Ободівської територіальної  громади».

- Про звіт про  діяльність  комунального закладу «Публічної  бібліотеки  Ободівської територіальної  громади  Вінницької  області».

-  Про доцільність повернення малолітньої дитини Глушко С.С.

-  Про надання матеріальної допомоги.

-  Про забезпечення пільгових категорій населення  дровами  паливними.

В ході обговорення  питань порядку денного членами виконавчого комітету були внесені свої пропозиції та рекомендації.