Відбулася апаратна нарада.

03 квітня сільський голова провів апаратну нараду за участі секретаря сільської ради, керівників виконавчих органів, начальника відділу організаційної, кадрової роботи, юридичного забезпечення, інформаційної діяльності та документообігу апарату сільської ради.

15:20 03.04.2024

Армія відновлення на Вінниччині.

Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

11:13 03.04.2024

Відбувся  захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня інформування про аутизм.

02.04.2024 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня інформування про аутизм (англ. World Autism Awareness Day)  в КЗ «Новоободівський ліцей» за участі учнів 11 класів відбувся  захід “Замкнені всередині себе”.

15:39 02.04.2024

Правила безпеки при користуванні газом актуальні незалежно від сезону

З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.

14:48 02.04.2024

Заходи до міжнародного Дня охорони праці 2024.

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає Міжнародна організація праці. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.

11:38 02.04.2024

Відбувся семінар-практикум "Роль асистента педагога  як невід'ємна частина інклюзивної освіти"

Відбувся семінар-практикум "Роль асистента педагога як невід'ємна частина інклюзивної освіти"

Сьогодні  на базі КЗ "Ободівський інклюзивно-ресурсний центр" відбувся семінар-практикум "Роль асистента педагога  як невід'ємна частина інклюзивної освіти". В заході взяли участь асистенти педагогів закладів освіти громади.

16:51 29.03.2024