Відбулася робоча нарада.

16 квітня 2024 року відбулася робоча нарада. В роботі наради взяли участь Костянтин Ременюк, сільський голова; Людмила Тихончак, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму; Ірина Чебан, заступник начальника фінансового управління; Надія Черниченко, директор, Тамара Єгорова, головний бухгалтер КУ «Центр фінансового обслуговування комунальних закладів освіти Ободівської сільської територіальної громади».

11:49 16.04.2024

Юні борці Ободівської ДЮСШ  взяли участь ХХ Всеукраїнському турнірі з боротьби вільної

13 квітня 2024 р. у м. Тульчин відбувся ХХ Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків памʼяті тренера Тульчинськоі ДЮСШ Опалінського Михайла. Участь в  турнірі  взяли 14 команд, а це більше як 130 учасників, серед яких і команда Ободівської ДЮСШ на чолі з тренером Іваном Гудзом. Переможцем турніру в своїй ваговій категорії став КОВАЛЬ КІРІЛ, друге місце виборов КУРИЛЕНКО ВАСИЛЬ, третє місце вибороли МЕЛЬНИК БОГДАН та МЕЛЬНИК МАКСИМ. Гідно  боролись Давискиба Андрій, Лукінов Назар, Тесьминецький Іван, Лукач Тимофій, Циганов Ілля, але, на жаль, поступилися у боротьбі суперникам.

13:19 15.04.2024

Команда дівчаток  «Райські птахи» Верхівського ліцею взяла участь у ІІІ етапі змагань"Пліч-о-пліч…"

12.04.2024 р. у  селищі Теплик Гайсинського району відбувся ІІІ етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»  з волейболу. Нашу громаду представила команда дівчаток Верхівського ліцею - переможці ІІ етапу змагань на рівні громади та переможці зонального відбору серед Ободівської, Тростянецької та Ладижинської громад.

13:17 15.04.2024

Команда хлопців Новоободівського ліцею  взяла участь у змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу

Команда хлопців Новоободівського ліцею 10 квітня 2024 р. взяла участь у змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу, які відбулися у м. Бершадь Гайсинського району.  Нооободівчани  представляли  Ободівську  громаду як переможці ІІ етапу зманань.

12:49 12.04.2024

Команди дівчат Верхівського ліцею та хлопців Новоободівського ліцею взяли участь у зональних змаганнях «Пліч-о-пліч  всеукраїнські шкільні ліги з волейболу»

Команди дівчат  Верхівського ліцею та хлопців Новоободівського ліцею взяли участь у зональних змаганнях «Пліч-о-пліч  всеукраїнські шкільні ліги з волейболу», що відбувся 9 квітня 2024 року у с. Савинці Тростянецької ТГ.

13:44 10.04.2024

Відбувся  захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня інформування про аутизм.

02.04.2024 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня інформування про аутизм (англ. World Autism Awareness Day)  в КЗ «Новоободівський ліцей» за участі учнів 11 класів відбувся  захід “Замкнені всередині себе”.

15:39 02.04.2024

Відбувся семінар-практикум "Роль асистента педагога як невід'ємна частина інклюзивної освіти"

Сьогодні  на базі КЗ "Ободівський інклюзивно-ресурсний центр" відбувся семінар-практикум "Роль асистента педагога  як невід'ємна частина інклюзивної освіти". В заході взяли участь асистенти педагогів закладів освіти громади.

16:51 29.03.2024

Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради презентував в області елемент нематеріальної культурної спадщини

Сьогодні відбулося засідання експертної ради при Департаменті гуманітарної політики ОДА, щодо внесення Елементів нематеріальної культурної спадщини Вінниччини до обласного переліку Елементів НКС.

15:50 29.03.2024