Нарада керівників закладів освіти та культури

21 травня в приміщенні Ободівського будинку культури відбулася нарада керівників закладів освіти та культури. Основним питанням було організація харчування в закладах освіти. Для детального вивчення цього питання було запрошено спеціалістів Тростянецького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області - Коваль Ларису Іванівну та Сарайкіну Наталію Андріївну.

10:27 27.05.2021

Пишаємося переможцем чемпіонату України з боротьби вільної серед юніорів!

26-29 квітня 2021 року у місті Бахмут проходив чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів 2001-2003р.н. Приємно відзначити, що вихованець КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи» Ободівської сільської ради Куриленко Вадим виборов перше місце у ваговій категорії до 74 кг. І уже влітку захищатиме честь України на чемпіонаті Європи. Підготував переможця тренер спортивної школи  Гудз Іван Петрович.

10:45 05.05.2021

Творчий конкурс "Великодні дзвони"

30 квітня 2021року у відділі освіти, культури, молоді, спорту, туризму було завершено творчий конкурс "Великодні дзвони". Дуже приємно, що на розгляд журі було подано понад 70 робіт учнів 1-11 класів закладів освіти Ободівської сільської ради. Усі роботи надзвичайно гарні, оригінальні, виконані у різних техніках, тому журі було дуже важко обрати найкращих.

21:00 30.04.2021

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

28 квітня 2021р. відділом освіти, культури, молоді, спорту, туризму було проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти. Було порушено ряд важливих питань, а саме: обговорено лист Міністерства освіти і науки України щодо організованого закінчення 2020-2021  навчального року,  постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», який буде впроваджено в дію  1 вересня 2021р.

20:33 30.04.2021