ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Благодійна допомога на лікування/запобігання COVID-19: який алгоритм розрахунку суми понесених витрат у 2020 році для податкової знижки?

Під час робочої зміни ПРРО надійшло повідомлення «Відсутні господарські одиниці»: як бути?

Підприємець І / ІІ групи здійснює діяльність не за місцем податкової адреси: яку ставку єдиного податку він має сплачувати

Адміністрування ПДВ: запитання, відповіді

Одночасне використання е-печатки такваліфікованого е-підпису на декількох ПРРО: чи можливо таке?

Як стати на облік у податкових органах особі, що здійснює незалежну професійну діяльність

Розрахунок подається податковим агентом за його відокремлений підрозділ: який зазначається код Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад?

Власникам vip-авто: настає час платити податок

ФОП – платнику ЄП нараховуються доходи за видами діяльності, які не зазначені в його облікових даних: чи повинен суб’єкт господарювання утримувати ПДФО?

“Е-підприємець”: які послуги отримає бізнес та як саме працюватиме система?

Податкова амністія: на запитання платників податків відповідають податківці

Невчасне подання обов'язкової звітності з РРО/ПРРО або подання її з нульовими показниками: чи є це підставою для проведення фактичної перевірки?

Заява за формою № 1-ПДВ: ДПС про нюанси її заповнення

Розмінна монета: як вона має проводитися через РРО/ПРРО?

Пенсіонер-підприємець помилково відобразив у звітності нарахування ЄСВ: чи можна скасувати нарахування?

ФОП проводить розрахунки через платіжні термінали: яка сума вважається її доходом — повна виручка чи з вирахуванням комісії банку?

Витрати на навчання: особливості отримання податкової знижки

Застосування РРО: які документи, мають зберігатися на місці проведення розрахунків?

Податкова знижка: детально про підстави для її нарахування та обмеженнях у наданні