ЗАКОН УКРАЇНИ

Завантажити ЗАКОН УКРАЇНИ "Про публічні закупівлі"0.16 MB, 02.06.2020

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель

Із змінами і доповненнями, внесеними
Виборчим кодексом України
від 19 грудня 2019 року N 396-IX

Верховна Рада України постановляє:

Внести зміни до Закону України "Про публічні закупівлі" (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., N 19, ст. 89 із наступними змінами) та викласти в такій редакції:

"ЗАКОН УКРАЇНИ

Про публічні закупівлі

Цей Закон визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об'єднаних територіальних громад.

Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Цей Закон також має на меті адаптувати законодавство України acquis Європейського Союзу на виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.