ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТВЕРДЕ ПІЧНЕ ПОБУТОВЕ ПАЛИВО!

Для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства.

10:49 29.11.2023

Відбулися олімпіади ІІ етапу з української мови та історії.

25 та 26 листопада на базі Новоободівського та Ободівського ліцеїв відбулися олімпіади з української мови та літератури та з історії. За результатами олімпіади були визначенні переможці та призери, а саме з української мови та літератури:

16:31 28.11.2023

Вітання призерам Міжнародного конкурсу мистецтв «Зірки навколо».

14 листопада 2023 року відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «Зірки навколо», в результаті якого інструментальний оркестр музичної школи отримав Першу премію, керівник Ременюк Володимир Васильович, а учениця класу фортепіано Маруненко Олена здобула Другу премію,  викладач Візнюк Галина Володимирівна.

09:50 28.11.2023

Увага, водії! Ускладнення погодних умов: просимо бути уважними і неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху

Протягом останніх днів спостерігається значне ускладнення погодних умов. Налипання мокрого снігу та ожеледиця на дорогах становлять неабияку небезпеку для поїздок. Під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.

09:49 28.11.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Сьогодні,  27 листопада, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії були винесені питання: щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про доцільність взяття на облік дітей, які  перебувають у складних життєвих обставинах, про затвердження індивідуальних планів дітей СЖО, щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

15:38 27.11.2023

Охорона праці під час робіт у зимовий період

Підприємства повинні знати особливості законодавства з питань охорони праці під час робіт у зимовий період. Тож з метою запобігання нещасним випадкам та аваріям у зимовий період необхідно вживати заходів, спрямованих на запобігання виробничому травматизму в ускладнених погодних умовах:

15:33 27.11.2023