Відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів.

06 грудня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення та соціально-економічного розвитку сільської території.

16:32 06.12.2023

Поліція попереджає громадян про обмеження використання піротехнічних засобів на території Гайсинського району.

Незабаром розпочнуться новорічні свята, які до повномасштабного вторгнення люди звикли святкувати гучно, запускаючи різноманітні феєрверки та салюти. Проте сьогодні, під час воєнного стану, голосні вибухи святкових салютів не в радість і можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру, особливо для людей літнього віку, дітей, хворих, переселенців із зон активних бойових дій та військових.

14:04 06.12.2023

У КЗ "Публічна бібліотека Ободівської сільської ради" представлено інформаційну виставку до річниці загибелі Героя Романа Дідика. 5 грудня 2023 року виповнюється рік, як загинув наш земляк Дідик Роман Петрович. Висловлюємо щирі слова співчуття родині. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій...

14:45 05.12.2023

У річницю загибелі вшановано пам'ять Героя Дідика Романа Петровича.

Сьогодні, 05 грудня 2023 року, у річницю трагічної загибелі Героя з с. Нова Ободівка помічника гранатометника, солдата Романа Дідика вшановано його світлу пам'ять. Керівництво громади  відвідали могилу Захисника, поклали квіти  та хвилиною мовчання вшанували його пам'ять.

09:26 05.12.2023