Про роботу банків у період завершення бюджетного 2023 року.

ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників, що Державна казначейська служба України на своєму вебпорталі розмістила інформацію щодо роботи банків у період завершення бюджетного 2023 року та початку 2024 року. Відтак, останнім днем проведення платежів за видатками клієнтів органів Казначейства в бюджетному 2023 році є 27 грудня 2023 року.

09:47 21.12.2023

Умови ведення бізнесу мають бути рівними для всіх

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що починаючи з 01.01.2022 припинено дію пільги щодо незастосування платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО. Відтак, суб'єкти господарювання зобов'язані проводити розрахунки через РРО/ПРРО та надавати споживачам встановленої форми розрахункові документи. Відрадно, що на Вінниччині помітно збільшилась кількість суб’єктів господарювання, які приєднались до обов’язку, щодо фіскалізації своїх розрахунків. Станом на 18 грудня поточного року в області вже зареєстровано майже 28 тисяч РРО/ПРРО.

09:36 21.12.2023

Схвалено законопроєкт про відповідальность за порушення комендантської години: які штрафи передбачені

Законопроєкт про встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години схвалено Верховною Радою у першому читанні. Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’яний.

09:33 21.12.2023

Вітаємо переможців II етапу XХIV  Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика.

15 грудня на базі КЗ «Новоободівський ліцей» відбувся II етапу  XХIV  Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика. У ІІ етапі взяли участь 32 учні з 4 закладів загальної середньої освіти: КЗ «Новоободівський ліцей», КЗ «Ободівський ліцей», КЗ «Верхівський ліцей», КЗ «Цибулівський ліцей». За результатами конкурсу були визначені переможці:

10:39 20.12.2023

15:12 19.12.2023

Заплановано проведення 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 18 грудня № 218 «Про скликання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання» на 20 грудня 2023 року скликано пленарне засідання 54 позачергової сесії, враховуючи лист Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами про місце і час проведення буде повідомлено додатково, але не пізніше як за 3 год до початку проведення.

09:03 19.12.2023

Вітаємо з черговими спортивними  досягненнями  вихованців  Ободівської  ДЮСШ.

17 грудня 2023 р в м. Тульчин відбулася  відкрита першість з боротьби вільної серед юнаків різних вікових груп, починаючи з 2007 р.н. і закінчуючи 2017 р н.  Перші місця в своїх вагових категоріях вибороли Лукінов Назар, Тесьминецький Іван, Мельник Максим, другі місця посіли Куриленко Василь, Коваль Кіріл, Ковтун Ілля, треті місця вибороли Білоконь Артем, Гудз Максим,  Давискиба Андрій, Лукач Тимофій,  Безверхній Дмитро, Зіменко Ярослав. В неофіційній загально-командній першості  Ободівчани стали другими та нагороджені кубком. Володарем кубку також став  наймолодший учасник змагань Куриленко Василь.

15:32 18.12.2023

Про роботу банків у період завершення бюджетного 2023 року.

13:15 18.12.2023