Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

Декларування посадовців – один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Завдяки йому кожен громадянин може дізнатися про статки посадовців, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проконтролювати, чи відповідають їхні витрати законним доходам.

13:55 14.12.2023

Проведено інформаційний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Чорнобильська аварія у 1986 році стала найбільшою техногенною катастрофою XX століття. 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У КЗ " Публічна бібліотека Ободівської сільської ради та КУ "Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради" було переглянуто відеофільм "Чорнобильська трагедія - біда України" та представлена книжкова виставка "Чорнобиль біль і горе".

13:28 14.12.2023

Увага! Погіршення погодних умов.

14 грудня у центральних областях пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).  Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

12:32 14.12.2023

Звернення сільського голови Костянтина Ременюка до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. У цей день ми  згадуємо усіх, хто, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, зберіг нам майбутнє і кого, на жаль, уже немає серед нас.

08:47 14.12.2023

Переваги внесення відомостей до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану.

З набранням чинності 24.07.2021  Закону України від 17.06.2020 №711-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель” спрощено процедуру зміни цільового призначення земельних ділянок (далі – Закон-711).

14:20 13.12.2023

«Новорічна композиція» та «Український сувенір»: відбувся ІІ етап конкурсів.

Відділом освіти, культури, молоді, спорту, туризму проведено  ІІ етап (відбірковий) обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Цьогоріч у них взяли участь усі 5 закладів загальної середньої освіти нашої громади. Всього представлено 31 роботу.

15:03 12.12.2023

Українські пенсіонери можуть пройти ідентифікацію за допомогою відеоконференцзв’язку.

8 грудня 2023 року набула чинності постанова правління Пенсійного фонду України від 20 листопада 2023 року № 49-2 “Про затвердження Порядку встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв'язку“, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 05 грудня 2023 року за № 2111/41167.

14:31 12.12.2023