Сільський голова провів нараду

03 січня 2024 року під головуванням сільського голови К.В.Ременюка   відбулась апаратна нарада, в  роботі  якої взяли участь керівники виконавчих органів та комунальних установ.

19:37 03.01.2024

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила  оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

На черговій 47 сесії обласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме – до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

17:00 03.01.2024

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний набір на вакантну посаду: -дізнавача (1 вакансія) Подання онлайн анкет та документів для участі у конкурсі триває з 28 грудня 2023 року по 06  січня 2024 року.

11:23 02.01.2024

Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?

Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої «третьої платіжки за газ».

11:17 02.01.2024

Проведено відвідування сімей, які перебувають під соціальним супроводом.

З метою планового відвідування сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом, завідувачем відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» Галиною Паламарчук спільно із фахівцем із соціальної роботи Катериною Андрусь  відвідано сім’ї, які проживають на території села Ободівка.

14:36 27.12.2023

Досягнення тренера Івана Гудза та спортсмена-вихованця Ободівської ДЮСШ Дмитра Пентюка відзначено Міністерством освіти і науки України

Тренер-викладач Ободівської дитячо-юнацької спортивної школи Іван Петрович Гудз,  за вагомий особистий внесок у забезпечення успішного виступу учнів на Європейських відкритих шкільних іграх єдиноборств,  отримав подяку Міністерства освіти і науки України. А його вихованець Дмитро Пентюк отримав подяку за успішний виступ та гідне представлення України на цих іграх.

12:00 27.12.2023

Заплановано проведення 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови від 26 грудня 2023 року № 221 «Про скликання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання» на 28 грудня 2023 року сільський голова скликає пленарне засідання 54 позачергової сесії, враховуючи лист Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами про місце і час проведення буде повідомлено додатково, але не раніше як за 3 год до початку проведення.

13:41 26.12.2023