УВАГА!  Правила пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят.

УВАГА! Правила пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят.

Незабаром новорічні та різдвяні свята, які принесуть в кожний дім радість та надії на кращі зміни в житті. Оселі прикрасять новорічні ялинки – невід’ємний атрибут цього свята. Зазвичай під час новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами. Звертаємо Вашу увагу на дотримання вимог пожежної безпеки та корисних порад щоб безпечно провести новорічні та різдвяні свята.

11:57 18.12.2023

Перенесено дату проведення  пленарного засідання 54 позачергової сесії

Відповідно до розпорядження сільського голови від 15 грудня № 216  перенесено дату проведення 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради на 18 грудня  2023 року.  Враховуючи лист Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами про місце і час проведення буде повідомлено додатково, але не пізніше як за 3 год до початку проведення.

16:24 15.12.2023

Відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів.

15 грудня 2023 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення та соціально-економічного розвитку сільської території. На розгляд комісії були винесені наступні питання:       про внесення змін до рішення 45 сесії  Ободівської сільської ради 8 скликання  від 19 грудня 2022 року № 2366-45/2022 «Про  бюджет Ободівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; про створення резервного фонду бюджету Ободівської сільської територіальної громади; про бюджет Ободівської територіальної громади на 2024 рік»; про затвердження розрахунку суми коштів фонду депутата сільської ради на 2024 рік.

16:23 15.12.2023

Допомога для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які перебувають у СЖО від БФ "Право на захист" .

У рамках співпраці Ободівської сільської ради та благодійного фонду "Право на захист" за підтримки міжнародної неурядової японської організації "Мирні вітри Японії" 14 - 15 грудня 2023 року було здійснено видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Ободівської сільської територіальної громади та  частини жителів громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

15:31 15.12.2023

Заплановано проведення 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання.

Відповідно до розпорядження сільського голови від 15 грудня № 214 «Про скликання 54 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання» на 22 грудня 2023 року скликано пленарне засідання 54 позачергової сесії, враховуючи лист  Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами про місце і час проведення буде повідомлено додатково, але не пізніше як за 3 год до початку проведення.

09:53 15.12.2023