Пожежна безпека під час святкувань Новорічних свят.

У продажу масово з'явилися новорічні ялинки - головний атрибут такого очікуваного зимового свята. Хтось, навіть вже почав прикрашати зелену красуню, тому дуже важливо для рятувальників нагадати українцям про правила безпечного встановлення ялинки.

11:28 12.12.2023

Відбулася апаратна нарада.

11 грудня  сільський голова Костянтин Ременюк провів апаратну нараду за участі старост старостинських округів, керівників виконавчих органів, комунальних установ сільської ради.

16:42 11.12.2023

Безпека праці сторожів у зимовий період.

Відділ профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно-перевірочної роботи Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що останнім часом збільшилася кількість травмування сторожів та охоронників під час виконання ними трудових обов'язків, більшість зі смертельними наслідками.

13:54 11.12.2023

Завершився  ІІ етап олімпіад з хімії, правознавства та інформаційних технологій

З 08 по 10 грудня відбувся завершальний етап олімпіад з хімії, правознавства та інформаційних технологій на базі Новоободівського та Ободівського ліцеїв. За результатами олімпіад були визначенні призери:

11:09 11.12.2023

Діти Ободівської сільської територіальної громади  побували  на новорічному святі у Вінницькому обласному центрі культури "Щедрик".

Діти Ободівської сільської територіальної громади побували на новорічному святі у Вінницькому обласному центрі культури "Щедрик".

На виконання наказу начальника обласної військової адміністрації від 08.11.2023 року №1366 «Про організацію та проведення обласного новорічного свята», діти Ободівської сільської територіальної громади 09 грудня 2023 року завітали на новорічне свято до Вінницького обласного центру культури «Щедрик».

11:02 11.12.2023

Гроші за «лайки» - кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв

Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб.

16:51 08.12.2023

Зустріч з учнями КЗ «Верхівський ліцей»  на тему «Ростемо без насильства».

Зустріч з учнями КЗ «Верхівський ліцей» на тему «Ростемо без насильства».

16:03 08.12.2023

Відбулися спортивні змагання ІІ етапу «Ліги сміливих» з волейболу.

Сьогодні 08 грудня в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України, відповідно до Регламенту фізкультурно-оздоровчих заходів Вінницької області «Ліга активних учнів та учениць здорової України».

15:59 08.12.2023