ГУ Державної податкової служби у Вінницькій області інформує.

«Єдинники» мають обов'язок застосовувати РРО/ПРРО ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що платники податків (крім першої групи спрощеної системи оподаткування) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО.

16:13 04.12.2023

Відбулися спортивні змагання ІІ етапу «Ліги сміливих» з баскетболу 3x3

В межах фізкультурно–оздоровчих заходів «Ліги активних учнів та учениць здорової України» 01 грудня відбулися змагання ІІ етапу «Ліги сміливих» з  баскетболу 3x3. В змаганнях взяли участь команди КЗ «Ободівський ліцей», КЗ «Новоободівский ліцей» Ободівської територіальної громади.

16:35 01.12.2023

Вітання призеру конкурсу мистецтв «Український розмай».

21 листопада 2023 року відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль конкурс мистецтв «Український розмай», де учениця Новоободівської дитячої музичної школи Грабовська Валерія з фаху фортепіано, здобула Другу премію, викладач Есаульцева Ірина.

16:05 01.12.2023

У вітряну погоду контролюйте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах

Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує - у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.

13:19 30.11.2023

Скажемо насильству «Ні!»

29 листопада 2023 року відділом підтримки сім’ї управління соціального захисту Гайсинської РДА спільно з Благодійним фондом «Право на захист» проведений інформаційний захід для старшокласників КЗ «Ободівський ліцей» Ободівської сільської ради за темою "Гендерно зумовлене насильство: як уникнути і протидіяти".  Дане заняття  проходить в рамках  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

16:21 29.11.2023

Відбулося засідання робочої групи  питань складання проекту бюджету на 2024 рік.

Відбулося засідання робочої групи питань складання проекту бюджету на 2024 рік.

29 листопада 2023 р. в адміністративному приміщенні сільської ради відбулося засідання  робочої групи з питань складання проекту бюджету Ободівської сільської територіальної громади на 2024 рік. Під час засідання здійснено аналіз бюджетних запитів, отриманих від головних розпорядників бюджетних коштів та заслухано обґрунтування їх включення до пропозиції проекту бюджету.

15:39 29.11.2023