Проведено благодійно-мистецьку акцію в Цибулівському старостинському окрузі

Сьогодні 9 лютого 2024р. працівниками культури Ободівської громади проведено благодійно-мистецьку акцію в Цибулівському старостинському окрузі "В єдності наша сила". Зібрано 7320 грн. Дякуємо кожному хто долучився до збору. Кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Тільки разом ми сила! Разом до перемоги!

10:23 09.02.2024

Сільський голова Костянтин Ременюк взяв участь в онлайн нараді.

07 лютого сільський голова Костянтин Ременюк взяв участь в онлайн нараді під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації Андрія Кавунця, за участю координатора регіонів щодо впровадження Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд, експерта TAPAS Юлії Заїченко, координатора Вінницької області щодо впровадження Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Андрія Ярошинського, щодо питань роботи із зазначеними реєстрами.

15:00 07.02.2024

Здійснено збір коштів на дрон для військовослужбовців ЗСУ

За ініціативи Ободівського сільського голови Костянтина Ременюка, працівниками Ободівської сільської ради зібрано кошти в сумі 40,0 тис.грн. на придбання дрона для військової частини. Дані кошти перераховані на розрахунковий рахунок відповідної  військової частини.

13:52 07.02.2024

Працівниками КУ "Центр надання соціальних послуг" здійснено відвідування  жителів с. Нова Ободівка.

Праця з людьми завжди нелегка і дуже відповідальна, особливо, коли це люди, що належать до найуразливіших категорій суспільства, - пенсіонери,  особи з інвалідністю, одинокі громадяни похилого віку, тощо.  До кожного з них треба знайти особистий підхід,  підібрати правильні слова, проявити максимум співчуття,  тактовності, людяності.

13:05 07.02.2024

Проведено благодійно-мистецьку акцію  "В єдності наша сила"

Сьогодні 7 лютого 2024р. працівниками культури Ободівської громади проведено благодійно-мистецьку акцію  "В єдності наша сила". Зібрано 10000грн. Дякуємо кожному, хто долучився до збору. Зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Тільки разом ми сила! Разом до перемоги!

11:48 07.02.2024

Відновлено рух шкільного автобуса.

Шкільний автобус – це перш за все забезпечення рівного доступу до якісної освіти, безпека дітей у дорозі до школи, і, звичайно, спокій батьків кожного школяра нашої громади. Протягом останніх кількох тижнів підвіз учнів двох навчальних закладів – Ободівського та Новоободівського ліцеїв здійснювався одним автобусом у зв’язку з технічною несправністю другого шкільного автобуса.

16:36 06.02.2024

У КЗ "Публічна бібліотека Ободівської сільської ради" проведено урок читання вголос

7 лютого 2024 року - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС. Цей день присвячений силі грамотності. Читати вголос - корисно, це стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас, розвиває увагу й уяву.

15:50 06.02.2024