Відбулася робоча нарада щодо питань формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

22 січня відбулася робоча нарада щодо питань формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Ободівькій сільській раді, а саме збільшення кількості представників від внутрішньо переміщених осіб відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812.

16:36 22.01.2024

Ободівчани стали срібними призерами зональних змагань Гімназіади.

В рамках ІІІ етапу (зонального) шкільної Гімназіади 19 січня у смт. Тростянець відбулися змагання з баскетболу 3 х 3 серед юнаків та дівчат 2006 року, у яких взяла участь команда Ободівської громади у складі юнаків з Новоободівського ліцею та дівчат з Ободівського ліцею. За результатами змагань і юнаки і дівчата стали срібними призерами. Вітаємо наших спортсменів! Дякуємо учителям Михайлу Малюті та Анатолію Козорізу за підготовку команд.

13:05 22.01.2024

Відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України.

Сьогодні, 22 січня 2024 року відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України у парковій зоні с. Ободівка, у яких взяли  участь керівництво, працівники апарату Ободівської сільської ради та працівники виконавчих органів, комунальних  закладів та установ.

10:14 22.01.2024

Представники благодійного фонду "Право на захист"  провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають Ободівської СТГ.

19 січня 2024 року представники благодійного фонду "Право на захист"  провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території Ободівської сільської територіальної громади щодо питань соціальних виплат від держави, піднімали проблеми оформлення втрачених документів, також отримання продуктів харчування від громадських організацій, благодійний фондів. На завершення зустрічі від БФ "Право на захист" ВПО отримали подарункові набори засобів гігієни.

07:58 22.01.2024

Проведено апаратну нараду.

19  січня  сільський  голова провів апаратну нараду за участі керівників виконавчих органів.   Перед початком наради хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

14:12 19.01.2024